Попелюшка

Що таке щастя? Герої цієї казки розуміють його значення кожен по-своєму. Для головної героїні казки, Попелюшки, щастя – це робити добрі вчинки, щоб усім-усім було добре. Такої ж думки дотримуються і Фея, і Принц, і навіть могутній Король. Однак інакше щастя розуміють Мачуха та її доньки. Вони живуть виключно для себе. Їх кредо - власна вигода! Проте тільки добрі вчинки знайдуть відгук у серцях людей. Вистава «Попелюшка» від театру «Золотий ключик» Західноєвропейська казка, що дійшла до нас у редакціях Шарля Перро, братів Грімм та інших. Це один з найпопулярніших сюжетів, який має понад тисячу втілень на сценах багатьох театрів світу. Режисери нашого театру взяли за основу надзвичайно популярну та найулюбленішу дітлахами версію «Попелюшки» від мультиплікаційної студії Disney. Всім знайома історія доброї дівчинки придбала сучасний відтінок, цікаві персонажі в незабутніх костюмах , ляльки-рукавички створені дизайнером ляльок на індивідуальне замовлення театру та атмосфера присутності казки у Вашому закладі залишать незабутнє враження.

Казкар та чарівне перо

Історія про Казкаря, герої казочок якого оживали. Захоплюючі пригоди чекають на малюків, вони дізнаються хто створює казки та, як важливо бути обережними з чужими речами і слухатися старших.

Пиріг для сміливості

Як добре коли за допомогою шматочка пирога можна забути про всі свої страхи. Театр «Золотий ключик» має рецепт цього чарівного смаколика, ось якби тільки трішечки допомоги у його приготуванні: краплиночку працьовитості, жменьку сумлінності та крихітку доброти... А знайти інгредієнти допоможе той, хто має червоні чоботи, ті , що живуть у долині смішариків та дівчина, що врятована поцілунком принца....

Чарівне дзеркало

У сюжеті історія про злу чарівницю, що викрала принцесу, про добрих звіряток і відважного принца, який рятує принцесу . Відмінна комедія для різного віку дітей.

Нові вуха короля

Повчальна вистава для різного віку дітей. Жив-був король Хвалько 25-й. Одного разу образив вельми шановну чарівницю, яка вирішила навчити короля не тільки бути чемним та вибачатися за погані вчинки, а ще робити добрі справи! Кого тільки король не зустріне на своєму шляху.... Глядач стане частиною вистави та допоможе Хвальку 25-му знайти чарівне слово.
Узнайте как убрать вы здесь в Joomla